Yalan Dünya 55. Bölüm 1. part izle 17 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 17.06.2013
 Hit: 1805
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Yalan Dünya 55. Bölüm izle, Yalan Dünya 55. Bölüm Full izle, Yalan Dünya son bölüm tek parça, Yalan Dünya HD izle, Yalan Dünya dizisi izle, Yalan Dünya tek parça izle, Yalan Dünya Son Bölüm izle,
 Açıklama: Yalan Dünya izle, Yalan Dünya tek part, Yalan Dünya 55. Bölüm full hd izle, Yalan Dünya 55. Bölüm online tek parça izle, Yalan Dünya 55. Bölüm 17 Haziran 2013 Pazartesi izle, Yalan Dünya tek parça full izle, Yalan Dünya 720p HD izle, Yalan Dünya 17 Haziran 2013 Pazartesi izle, Yalan Dünya kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Yalan Dünya'nın bir önceki bölümünde Şehmuz, yapılan halı saha maçında Bora'lara gavur İzmirliler lafını söyleyince komşularıyla arası açılmıştı. Ancak Bora'nın intikamı acı olmuştu. Şehmuz'un köklerinin Yunanlılar'a dayandığını sahte raporla yüzüne vuran Bora, büyük bir krize de sebep olmuştu. Şehmuz şok gerçeği saklamaya çalışsa da Vasfiye Teyze'nin gözünden kaçmamıştı. Rıza'ysa evlilik teklifinin canlı yayında reddedilmesinden dolayı büyük bir şok yaşamış ve kendisini rahatlatmak için evlilik teklifinin şaka olduğunu iddia etmişti. Selahattin, yaşadığı kaza sonrasında sürekli uyumaya başlamış ve uyanık kalabilmek için de Reis'ten yardım istemişti. Fakat, denenen çare başına dert açmıştı. Nurhayat, Emir'in kendisinden uzaklaşmaması için ona açılmaya karar vermiş ve Zerrin'den yardım istemişti. Ancak aldığı akıllar işlerin ters gitmesine sebep olmuştu. 17 Haziran Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayımlanacak olan Yalan Dünya 55. Bölümde Rıza, Deniz'e öfkelenecek ve bir anlık sinirle Nurhayat'a evlilik teklifinde bulunacaktır. Rıza'nın sürpriz teklifini kabul edecek olan Nurhayat'sa pişmanlığı ve şaşkınlığı bir arada yaşayacaktır. Bu ani gelişme üzere Kocabaşlar ailesi ile Bünyamin de bir an evvel Nurhayat'la Rıza'yı evlendirmenin derdine düşeceklerdir. Gülistan tarafından basılan Selahattin ise paniğe kapılırken Tülay, Selahattin'in boşanıp kendisiyle evleneceğinin hayallerini kuracaktır. Selahattin'le evleneceği için kendisini ev hanımı moduna sokacak olan Tülay, bunu pavyonda da sürdürünce oldukça gülünç görüntüler ortaya çıkacaktır. Diğer yandan yeni reklam filminde oynayacak olan Bünyamin, heyecanla hazırlandığı çekimlerde sürpriz bir olayla karşılaşacaktır. Emir ise Nurhayat'ın Rıza'yla evlenecek olmasından dolayı tükenmişlik sendromuna girecektir. Ancak Emir'in tükenmişlik sendromu setteki herkese sırasıyla yayılacaktır. Vasfiye teyze de Rıza'nın bilinçaltındaki çocukluk travmasını ortaya çıkartacaktır. Yalan Dünya 55. Bölümüyle 17 Haziran Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında!

Dizi Hakkında: Avrupa Yakası'nın yazarı Gülse Birsel'den kahkaha dolu bir komedi daha. Her hafta gündemi yakalayan göndermeleri ve konuk oyuncularıyla, türk televizyonlarının özlediği komediyi yeniden ekrana taşıyan Yalan Dünya, bir takım garip tesadüfler sonucu Cihangir'de bir arada, aynı terasta yaşamak zorunda kalan büyük bir aile ve karşı dairelerindeki kiracılar olan oyuncuların, komik hikayelerinden oluşuyor.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Yalan Dünya 55. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap