Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm 1. part izle 8 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 08.06.2013
 Hit: 9144
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm full izle, Umutsuz Ev Kadınları son bölüm tek parça, Umutsuz Ev Kadınları HD izle, Umutsuz Ev Kadınları dizisi izle, Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça izle,
 Açıklama: Umutsuz Ev Kadınları izle, Umutsuz Ev Kadınları tek part, Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm full hd izle, Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm online tek parça izle, Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm 8 Haziran 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça full izle, Umutsuz Ev Kadınları 720p HD izle, Umutsuz Ev Kadınları 8 Haziran 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölümde Yasemin'in üzülmesini istemeyen Sinan, hastalığını ondan saklayacaktır. Sinan, en büyük desteği doktoru Şebnem'den görürken Yasemin aralarında bir şeyler olduğundan şüphelenerek Şebnem'in ofisini basacaktır. Eda'nın oyuncak ayısının içindeki parayı Elif'in çocukları bulunca Elif, tehlikeli bir oyunun içerisine girecektir. Nermin, İrem'in yabancı bir adamla eve dönmesinde karşısında adeta şok olacaktır. Nermin, kızını yabancı adamdan uzak tutmak için farklı bir yol denerken İrem'in sürprizi onu daha da şok edecektir. Elif, arkadaşının evinde gizlenmeye devam ederken Ömer de ne çocukları ne de Elif'i bulabilecektir. İkizlerden birinin başına gelecek kötü bir olay Elif'in ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Enver, Nazlı ve Feyyaz görüşmesine tanık olunca Nazlı'ya gerçekleri anlatacaktır. Merakla beklenen Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölümüyle 2 Haziran Pazar akşamı Fox ekranlarına geliyor.

Dizi Hakkında: Beş kadını başrole taşıyan Desperate Housewives'ın yerli uyarlaması Umutsuz Ev Kadınları, başroldeki beş kadın karakteri de kadınlığın başka bir tarafını temsil eden bir drama. İçindeki çocukla yaşamaya devam eden, hayalci ve sakar Yasemin'i Songül Öden, mükemmel eş Nermin'i Bennu Yıldırımlar, hayatı bir parti gibi yaşayan flörtöz Zeliş'i Evrim Solmaz, müebbet anne Elif'i Ceyda Düvenci ve şuh görünümlü güzel Emel'i Özge Özder canlandıracak.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Umutsuz Ev Kadınları 77. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap