Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölüm Tek Parça 1. part izle 25 Mayıs 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!Part 2 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 25.05.2013
 Hit: 1478
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölüm Tek Parça izle, Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölüm Tek Parça full izle, Umutsuz Ev Kadınları son bölüm tek parça, Umutsuz Ev Kadınları HD izle, Umutsuz Ev Kadınları dizisi izle, Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça izle,
 Açıklama: Umutsuz Ev Kadınları izle, Umutsuz Ev Kadınları tek part, Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölüm Tek Parça full hd izle, Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölüm Tek Parça 25 Mayıs 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça full izle, Umutsuz Ev Kadınları 720p HD izle, Umutsuz Ev Kadınları 25 Mayıs 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Umutsuz Ev Kadınları'nın bir önceki bölümünde Yasemin, doğum yapacağı için çok heyecanlı olan Yasemin, bir doğum hazırlık kursuna yazılmıştı. Sinan'ı da kursa götüren Yasemin, orada karşılaştığı bir sürpriz yüzünden zor anlar yaşadı. Eda, evinde misafir olarak kaldığı Zeliş tarafından uyuşturucu satıcısı olduğu iddiasıyla polise ihbar edilmişti. Zeliş'in Eda'yla çok yakın bir ilişki içerisinde olması onun da başının derde girmesine sebep oldu. Dişlerini bedavaya tedavi ettirmek isteyen Emel, Umut bebeği gizlice Altay'la görüştürmüştü. Bunu fark eden Nermin, ikilinin arasındaki ilişkiyi yanlış anladı. Babasıyla gizli gizli görüştüğünü annesi Suzan'a itiraf eden Nazlı, babası Feyyaz'ın ortaya çıkmasıyla ona kendisiyle korkunç gerçeği de göstermek zorunda kaldı. 25 Mayıs Cumartesi akşamı FOX TV'de yayımlanacak olan Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölümde mahkeme gününe kadar gözaltında tutulacak olan Elif'in suçsuz olduğuna inanan arkadaşları çaresiz bir şekilde ona yardım edemezken Nermin, Melek'in telefon konuşmasına şahit olacaktır. Diğer yandan Nermin, Emel'in tehditlerine daha fazla dayanamayacak ve bebeğiyle ilgili sakladığı sırrı arkadaşlarına itiraf etmek zorunda kalacaktır. Yasemin'in yeni derdi, kızının dövme yaptırma merakı olacaktır. Öyle ki kızına yeni arkadaşlar edindireyim derken Yasemin, yeni sorunların ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Zeliş, Eda'yı polise şikayet edip onlarla işbirliği yapacaktır fakat Eda'nın iyiliği Zeliş'in zor durumda kalmasına sebep olacaktır. Merakla beklenen Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölümüyle 25 Mayıs Cumartesi akşamı Fox ekranlarına geliyor.

Dizi Hakkında: Beş kadını başrole taşıyan Desperate Housewives'ın yerli uyarlaması Umutsuz Ev Kadınları, başroldeki beş kadın karakteri de kadınlığın başka bir tarafını temsil eden bir drama. İçindeki çocukla yaşamaya devam eden, hayalci ve sakar Yasemin'i Songül Öden, mükemmel eş Nermin'i Bennu Yıldırımlar, hayatı bir parti gibi yaşayan flörtöz Zeliş'i Evrim Solmaz, müebbet anne Elif'i Ceyda Düvenci ve şuh görünümlü güzel Emel'i Özge Özder canlandıracak.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Umutsuz Ev Kadınları 75. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap