Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölüm 4. part izle 27 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!Part 5 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 27.04.2013
 Hit: 1046
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölüm full izle, Umutsuz Ev Kadınları son bölüm tek parça, Umutsuz Ev Kadınları HD izle, Umutsuz Ev Kadınları dizisi izle, Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça izle,
 Açıklama: Umutsuz Ev Kadınları izle, Umutsuz Ev Kadınları tek part, Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölüm full hd izle, Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölüm online tek parça izle, Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölüm 27 Nisan 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça full izle, Umutsuz Ev Kadınları 720p HD izle, Umutsuz Ev Kadınları 27 Nisan 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Umutsuz Ev Kadınları'nın bir önceki bölümünde Haluk ve Zeliş, tekne gezisine çıkmışlar fakat büyük bir kaza yaşamışlardı. Kudret'le işbirliği yapan Zeliş, Haluk'un tekneden düşüp denizde kaybolmasını sağlamıştı. Yasemin'in yalanını ortaya çıkarmak için elindeki kanıtla Suzan'ın eski kocası Feyyaz, mahalleye geldi. Yasemin, bir an evvel Feyyaz'dan kurtulmaya çalıştı. Altay, Nermin'in bebekle ilgili tek başına kararlar almaya başlaması üzerine sinirlendi. Diğer yandan Reyhan, kızlarının kendisini istemediğini düşünerek evden kaçtı; Elif annesinin ardından kahroldu. 27 Nisan Cumartesi akşamı FOX TV ekranlarına gelecek olan Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölümde Feyyaz'ın elinden Burcu'yu kurtarmaya çalışacak olan Yasemin, sakarlığının kurbanı olacak ve büyük bir felakete davetiye çıkaracaktır. Haluk'tan kaçmak için plan yapacak olan Kudret ve Zeliş, ağır bir bedel ödemek zorunda kalacaktır. Suzan, Enver'in saplantılı sevgilisiyle karşı karşıya gelecektir. Nermin, iki kadının kavgasına şahit olup taraflardan birini evine alacaktır fakat bu korkunç bir intihar girişimine de ev sahipliği yapmasına sebep olacaktır. Eskiden Elif'e aşık olan Tarık, Ömer'in dükkanının karşısına kafe açacaktır. Bu Ömer ve Elif'in üzerine kara bulutların dolaşmasına yol açacaktır. Heyecanla beklenen Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölümüyle 27 Nisan Cumartesi akşamı Fox ekranlarına geliyor.

Dizi Hakkında: Beş kadını başrole taşıyan Desperate Housewives'ın yerli uyarlaması Umutsuz Ev Kadınları, başroldeki beş kadın karakteri de kadınlığın başka bir tarafını temsil eden bir drama. İçindeki çocukla yaşamaya devam eden, hayalci ve sakar Yasemin'i Songül Öden, mükemmel eş Nermin'i Bennu Yıldırımlar, hayatı bir parti gibi yaşayan flörtöz Zeliş'i Evrim Solmaz, müebbet anne Elif'i Ceyda Düvenci ve şuh görünümlü güzel Emel'i Özge Özder canlandıracak.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Umutsuz Ev Kadınları 67. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap