Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölüm Tek Parça 1. part izle 20 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!2. part alternatif olarak eklenmiştir.
 Tarih: 20.04.2013
 Hit: 703
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölüm Tek Parça izle, Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölüm Tek Parça full izle, Umutsuz Ev Kadınları son bölüm tek parça, Umutsuz Ev Kadınları HD izle, Umutsuz Ev Kadınları dizisi izle, Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça izle,
 Açıklama: Umutsuz Ev Kadınları izle, Umutsuz Ev Kadınları tek part, Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölüm Tek Parça full hd izle, Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölüm Tek Parça 20 Nisan 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları tek parça full izle, Umutsuz Ev Kadınları 720p HD izle, Umutsuz Ev Kadınları 20 Nisan 2013 Cumartesi izle, Umutsuz Ev Kadınları kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Umutsuz Ev Kadınları'nın bir önceki bölümünde Suzan'ın teyzesinden kalan notu bulan Yasemin, onun katil olduğundan şüphelenmeye başladı. Dedektiflik yapmaya başlayan Yasemin, başını belaya soktu. İrem'i halasıyla birlikte bulacak olan Nermin, onu eve dönmeye ikna edecek fakat halası İrem'i vermemekte direnmişti. Emel, gizli saklı buluşan Zeliş ile Kudret'in fotoğraflarını çekip onlardan intikam aldı. Zeliş ise bir not bırakarak Haluk'u terk etti. 20 Nisan Cumartesi akşamı seyirciyle buluşacak olan Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölümde Haluk ve Zeliş, tekne gezisine çıkacaklar fakat büyük bir kaza yaşayacaklardır. Kudret'le işbirliği yapacak olan Zeliş, Haluk'un tekneden düşüp denizde kaybolmasını sağlayacaktır. Yasemin'in yalanını ortaya çıkarmak için elindeki kanıtla Suzan'ın eski kocası Feyyaz, mahalleye gelecektir. Yasemin, bir an evvel Feyyaz'dan kurtulmaya çalışacaktır. Altay, Nermin'in bebekle ilgili tek başına kararlar almaya başlaması üzerine sinirlenecektir. Diğer yandan Reyhan, kızlarının kendisini istemediğini düşünerek evden kaçacak; Elif annesinin ardından kahrolacaktır. Heyecanla beklenen Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölümüyle 20 Nisan Cumartesi akşamı Fox ekranlarına geliyor.

Dizi Hakkında: Beş kadını başrole taşıyan Desperate Housewives'ın yerli uyarlaması Umutsuz Ev Kadınları, başroldeki beş kadın karakteri de kadınlığın başka bir tarafını temsil eden bir drama. İçindeki çocukla yaşamaya devam eden, hayalci ve sakar Yasemin'i Songül Öden, mükemmel eş Nermin'i Bennu Yıldırımlar, hayatı bir parti gibi yaşayan flörtöz Zeliş'i Evrim Solmaz, müebbet anne Elif'i Ceyda Düvenci ve şuh görünümlü güzel Emel'i Özge Özder canlandıracak.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Umutsuz Ev Kadınları 65. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap