Tatar Ramazan 8. Bölüm Tek Parça 1. part izle 14 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!Part 2-3-4 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 14.06.2013
 Hit: 14549
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Tatar Ramazan 8. Bölüm Tek Parça izle, Tatar Ramazan 8. Bölüm Tek Parça Full izle, Tatar Ramazan son bölüm tek parça, Tatar Ramazan HD izle, Tatar Ramazan dizisi izle, Tatar Ramazan tek parça izle, Tatar Ramazan Son Bölüm izle,
 Açıklama: Tatar Ramazan izle, Tatar Ramazan tek part, Tatar Ramazan 8. Bölüm Tek Parça full hd izle, Tatar Ramazan 8. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Tatar Ramazan 8. Bölüm Tek Parça 14 Haziran 2013 Cuma izle, Tatar Ramazan tek parça full izle, Tatar Ramazan 720p HD izle, Tatar Ramazan 14 Haziran 2013 Cuma izle, Tatar Ramazan kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Tatar Ramazan'ın bir önceki bölümünde Süreyya'yla vedalaşmak için Şehir Kulübü'ne giden Ramazan, Jandarma Komutanı, Ekrem Öztürk ve adamlarından oluşan bir kapanın içinde kalmıştı. Ramazan'ı o kapandan son anda Ayşe oldu. Sinirden gözü dönen Ekrem'se Süreyya'yı zorla eski değirmene götürdü. Ramazan'ın yazdığı mektuplar Süreyya'nın gözü önünde tek tek yakılırken Çavuş da Ramazan'a acı çektirmek için yeni hamleler yapmıştı. Namaz kılan Kirmastılı, Çavuş tarafından sırtından bıçaklandı. Olayı duyan Ramazan ise sinirden deliye döndü. Süreyya, eski değirmende yaşananların hesabını Ekrem'den sormaya çalışınca Şehir Kulübü bir anda karıştı. Boşanacağını haykıracak olan Süreyya, Ekrem tarafından hastaneye kapatıldı. 14 Haziran Cuma akşamı seyirciyle buluşacak olan Tatar Ramazan 8. Bölümde Süreyya'nın uğruna Ekrem'in silahının namlusunu çekip göğsüne dayayacak olan Tatar Ramazan, aşkı uğruna ölümü göze alacaktır. Tarık, Ekrem'in zulmüne daha fazla dayanamayarak Doktor Ferruh'un ismini Tatar Ramazan'a açıklayacaktır. Ramazan, Süreyya'ya yapılanların intikamını almak üzere Ferruh'un peşine düşecektir. Kirmastılı'sa Çavuş tarafından öldürülmek üzereyken son anda onu sürpriz bir isim kurtaracaktır. Yaka paça yakalanacak olan Çavuş, idamla yargılanmak üzere cezaevine gönderilecektir. Hastanede tecrit edilen Süreyya, kendisini uyuşturmaya gelen hemşireyi görünce hastanenin çatısına kaçacaktır. Hasta bakıcılar tarafından yakalanmak üzere olan Süreyya, çatıdan atlamaya karar verecektir. Merakla beklenen Tatar Ramazan 8. Bölümüyle 14 Haziran Cuma, ATV'de!

Dizi Hakkında: Tatar Ramazan dizisinde, hapishaneleri mesken tutmuş, boyun eğmez, haksızlıklara karşı kayıtsız olamayan, ezilen hor görülen mahkûmların dostu, yiğit bir mahkûmun maceralarını anlatılacak. Hapishanelerde ünü dilden dile dolaşan Tatar Ramazan, adeta mahkûmların gözünde kahraman. Haksız uygulamaları, adam kayırmaları, kötü muameleleri ile hapishane yönetimleri mahkûmlara cehennem azabı yaşatmaktadır. Tatar Ramazan ise gittiği hapishanelere, kendi kurallarını, kendi adilane yaşam tarzını benimsetmiştir. Tatar Ramazan dizisinin filmle aynı konseptte olup olmayacağı merak konusu. Tatar Ramazan dizisi için birçok ünlü oyuncunun adı geçmişti. En yaygın kanıya göre dizinin başrolünü yani Tatar Ramazan rolünde Bülent İnal’ın oynaması bekleniyor. Dizinin yönetmenliğini ise Cevdet Mercan üstlenecek. Tatar Ramazan Dizisi ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Tatar Ramazan dizisinin çekimleri Mart ayında başlayacak.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Tatar Ramazan 8. Bölüm Tek Parça Yorumları

 umut akçiçek 15.6.2013 00:23


Tatar Ramazan 8.Bölüm Tek Parça 720p HD

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap