Osmanlı Tokadı 8. Bölüm Sezon Finali Tek Parça 1. part izle 8 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!Part 2 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 08.06.2013
 Hit: 1282
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Osmanlı Tokadı 8. Bölüm Sezon Finali Tek Parça izle, Osmanlı Tokadı 8. Bölüm Sezon Finali Tek Parça Full izle, Osmanlı Tokadı son bölüm tek parça, Osmanlı Tokadı HD izle, Osmanlı Tokadı dizisi izle, Osmanlı Tokadı tek parça izle, Osmanlı Tokadı Son Bölüm izle,
 Açıklama: Osmanlı Tokadı izle, Osmanlı Tokadı tek part, Osmanlı Tokadı 8. Bölüm Sezon Finali Tek Parça full hd izle, Osmanlı Tokadı 8. Bölüm Sezon Finali Tek Parça online tek parça izle, Osmanlı Tokadı 8. Bölüm Sezon Finali Tek Parça 8 Haziran 2013 Cumartesi izle, Osmanlı Tokadı tek parça full izle, Osmanlı Tokadı 720p HD izle, Osmanlı Tokadı 8 Haziran 2013 Cumartesi izle, Osmanlı Tokadı kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Fatih’in Gazanfer’e yakalanmasının üzerine Sultan’ı bırakmak istemeyen Yeniçeri’ler kendilerini tehlikeli bir maceranın içinde bulurlar. Polis tarafından tutuklanıp hapse atılmışlardır. Ama onları daha büyük bir tehlike beklemektedir. Kimlik ve pasaportları olmadığı için yabancı statüsüyle sınır dışı edileeklerdir. Fatih’in önünde ise tek bir yol vardır, yeniçerileri hapishaneden kaçırmak. Doğan ve Şahin 21. Yüzyıl hapishanesi ve günümüz suçlarıyla tanışırken, İskender’in büyük planından habersizdirler. Suçluları sokağa salmak isteyen İskender’in asıl planı çok büyük bir silahı ülkeye sokmaktır. Gelincik İskender’in bu planını öğrendiğinde ondan önce silahı ele geçirmek isteyecektir... Bir yandan İstanbul’a kendini affettirmeye çalışan Fatih, ağzından önemli bir sır kaçırmış, ona babasının kötü birisi olduğunu söylemiştir. İstanbul içine düşen bu şüpheyle babasının peşine düşer. İskender’in yurtdışından bir silah getirdiğini öğrendiğinde ise şüpheleri çok daha büyük bir hal alacaktır. Bizimkiler İskender’in sokağa saldığı mahkumları toplamaya çalışırken, mahkumlardan birinin İstanbul’u öldürmek istediğini öğrendiklerinde çok geç kalmışlardır. İstanbul peşindeki mahkumdan habersiz, babasının getirttiği silahın peşindedir. Ama yol onu bu silahın tamamen kendisi için getirildiği bilgisine götürecetir. İskender’in getirttiği silah nedir? Yeniçerler İstanbul’u kurtarabilecek midir? İstanbul babasının gerçek yüzünü öğrenebilecek midir? Bütün bu soruların cevabı ve daha fazlası Osmanlı Tokadı’nın 8. Bölümüyle sizlerle!

Dizi Hakkında: Duka filmin yapımcılığını yönetmenliğini ise Mustafa Şevki Doğan’ın yaptığı Osmanlı Tokadı’nın çekimleri sürüyor. Osmanlı döneminden günümüze ışınlanan iki yeniçerinin yaşadığı olayların konu edildiği dizideki yeniçerilerin günümüze geliş sahnesi çekildi. Osmanlı döneminden günümüze ışınlanan ve gözlerini musalla taşında açan Uğur Çavuşoğlu ve Alper Kul saatlerce musalla taşı üstünde çalıştı. Çevrede ki vatandaşların meraklı bakışları önünde çekilen sahnede vatandaşlar çekimlere ilgi gösterirken sahneyi cep telefonlarıyla da kayıt etmeyi ihmal etmedi. Dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan yıllardır sürdürdüğü geleneğini bozmadı. Doğan, dizinin ilk sahnesinin çekimine sette görev yapan yaşça büyük set çalışanına “motor” dedirtti.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Osmanlı Tokadı 8. Bölüm Sezon Finali Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap