Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali 4. part izle 19 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 19.06.2013
 Hit: 60071
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali izle, Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali Full izle, Merhamet Son Bölüm Tek Parça Hd izle, Merhamet HD izle, Merhamet dizisi izle, Merhamet tek parça izle, Merhamet Son Bölüm full hd izle,
 Açıklama: Merhamet izle, Merhamet tek part, Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali full hd izle, Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali online tek parça izle, Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali 19 Haziran 2013 Çarşamba izle, Merhamet tek parça full izle, Merhamet 720p HD izle, Merhamet 19 Haziran 2013 Çarşamba izle, Merhamet kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Merhamet'in bir önceki bölümünde Şadiye ve Narin, kendisini vurmaya çalışan babalarını durdurmaya çalıştı. Diğer yandan Hikmet'in Necati tarafından kurşunlandığı haberi herkesi şok etmişti. Hikmet, yoğun bakıma alınırken Fırat ve Sermet'e bıraktığı vasiyet iki kardeşi zor duruma soktu. Şadiye'yse bebeği ne yapacağını konusunda kararsızlıklar yaşadı. Karnındaki bebekle intihara kalkışan Şadiye, Narin'in yüreğini ağzına getirdi. Şadiye'yi de yanında İstanbul'a götürmek isteyen Narin, bunu nasıl başaracağını kara kara düşünmeye başlamıştı. Şadiye ise karnındaki bebeği Narin'den saklamaya devam etti. 19 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 19. Bölümde Fırat'a rica edip yalnız kalmak istediğini söyleyecek olan Deniz, Narin'den arada kalmasına sebep olacak bir istekte bulunacaktır. Şadiye ile Deniz'in ilişkisi Narin'in vereceği cevaplara göre yeniden şekillenecektir. Şadiye'nin tavrı da iki sağlam dost olan Deniz ile Narin'in geleceğini belirleyecektir. Diğer yandan genç Narin, üniversiteyi kazanacak ve Fırat'la birlikte bir kutlama yapacaktır. İki genç arasındaki yakınlaşma sürpriz bir gelişmeyi de beraberinde getirecektir. Bu yakınlaşmadan haberdar olacak olan Babür'ün tepkisiyse sert olacaktır. Merhamet 19 Haziran Çarşamba akşamı 19. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!

Dizi Hakkında: Merhamet; küçük bir kasabadan çıkma yoksul bir kız çocuğu olan Narin'in, bu koca dünyada azim ve inatla tutunuş hikayesidir. Narin yalnızca azmi ve başarısı sayesinde bütün zorluklardan, engellerden sıyrılıp, hiçbir destek ve torpil olmaksızın, kendi çabası ve alnının akıyla bir yerlere gelebilmiş genç bir kadın olacaktır. Acımasız ailesinin ve büyük şehrin darbelerine göğüs gerebilmiş büyük bir kahramandır. Öykü küçük bir kasabada başlar ve İstanbul'a uzanır. Narin'in İstanbul'a geliş hikayesi epey çetrefilli olsa da, her nasılsa İstanbul'da talih yüzüne gülmüş, daha ayağını bastığı gün kafasını sokacak bir yer bulmuştur. İstanbul'da birinci ayın sonuna gelindiğinde ise Narin sonunda bir iş bulmuş ve ev kirasını ödeyebilecek duruma gelmeyi başarmıştır. Ancak ağlarını örmekte olan kader onun yolunu yalnız bir burjuva kızı olan Deniz'le kesiştirir ve bu iki kız o günden sonra birbirine kenetlenirler. Deniz Narin'i şehir yaşamına, Narin de Deniz'i bir dostluğun sıcaklığına alıştırır. Gel zaman git zaman bu iki kız, ev arkadaşlığından, en yakın dostluğa doğru uzanan bir yolda uzun süre el ele yürür. Yolları ayrılsa da elleri hiç ayrılmaz. Deniz'in kıskanç küçük kardeşi Irmak ise Narin'e kaptırdığı ablasını geri almaya kararlı İsviçre'de sürdürdüğü rahat ve lüks hayatından feragat edip İstanbul'a kesin dönüş yapar. Irmak tek başına dönmemiştir, kolunda bir de yakışıklı, başarılı, banka Genel Müdür Yardımcısı Fırat vardır. Fakat Narin o Fırat'ın kendi eski aşkı -o Fırat olduğunu anlar ve kendisini tanımamış olmasının acısını günlerce çeker. Bir de yetmezmiş gibi çalıştığı hukuk firması Fırat'ın kredi verdiği karanlık bir adam olan Sermet Karayel'in davasını almış ve konu ile Narin'i görevlendirmiştir. Sermet de geçmişten gelen bir karakterdir. Narin durumun hiç de sandığı gibi olmadığını zamanla anlayacak ve eski aşk küllerinden bir fırtına şeklinde yeniden doğacaktır. Fakat geçmişin gölgeleri Narin'in peşini bırakacak mıdır acaba?

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali Yorumları

 Noname(İsminizi Yazın) 21.6.2013 00:14


3. part açılmıyor
Admin: kontrol edildi video calısmaktadır.

 Noname(İsminizi Yazın) 20.6.2013 22:11


Video acılmıyor
Admin: video açılıyor. alternatif partları deneyin

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap