Merhamet 10. Bölüm 1. part izle 17 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 17.04.2013
 Hit: 6541
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Merhamet 10. Bölüm izle, Merhamet 10. Bölüm full izle, Merhamet Son Bölüm Tek Parça Hd izle, Merhamet HD izle, Merhamet dizisi izle, Merhamet Son Bölüm full hd izle, Merhamet tek parça izle,
 Açıklama: Merhamet izle, Merhamet tek part, Merhamet 10. Bölüm full hd izle, Merhamet 10. Bölüm online tek parça izle, Merhamet 10. Bölüm 17 Nisan 2013 Çarşamba izle, Merhamet tek parça full izle, Merhamet 720p HD izle, Merhamet 17 Nisan 2013 Çarşamba izle, Merhamet kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Merhamet'in bir önceki bölümünde Hatice ve Erdoğan, Recep'in Ümmü'yle gidişiyle hüzne boğulmuş ancak Recep'in sürpriz bir şekilde geri dönüşü Hatice'nin sevinmesini sağlamıştı. Yaslıhan'da ekonomik kriz yaşanmış, Hikmet fabrikasını satarak kulüp başkanlığından da çekilmek zorunda kalmıştı. Kriz, Narin'in de iş bulamamasına sebep olmuştu. Okulu bırakmak ve çalışmak zorunda kalan Narin'e yardım eli Fırat'tan uzanmıştı. Şadiye, terzide çalışmaya başlayacağını söylemiş, Mehmet, gönülsüz de olsa bu durumu kabul etmişti. Hikmet ise Babür sayesinde bir gecede milyarder olmuştu. Narin ve Atıf'ı Abant'ta basmak için yola çıkan Deniz, Can ve Irmak büyük bir karışıklığın çıkmasına sebep oldu. Narin'le ilgili şüpheleri gittikçe artan Irmak, onu hapse attırmak için uğraştı. Fırat ise Irmak'la nişanlanma kararı almış ancak kırgın olan Irmak bunu reddetmişti. 17 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına gelecek olan Merhamet 10. Bölümde Deniz, Fırat'ın evinin önünde Narin'i yakalayacak ve orada ne işi olduğunun hesabını soracaktır. Deniz'in nasihatları üzerine oturup düşünecek olan Fırat, herkesi şaşırtacak bir adım atacaktır. Narin ise Deniz'e Fırat'ın evinin önünde ne işi olduğunu izah ederken zor anlar yaşayacaktır. Recep, Ümmü'nün söyledikleri üzerine terzi kadını takibe alacaktır. Kendisini bir anda Narin'in karşısında bulacak olan Recep, Narin'in yeni hayatı karşısında şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Sadiye ise çalışmaya başladığı terzide olumsuz bazı tecrübeler yaşayacaktır. Narin ise iş bulamamanın sıkıntısını yeni bir adım atarak aşacaktır. Merhamet 17 Nisan Çarşamba akşamı 10. Bölümüyle Kanal D ekranlarında!

Dizi Hakkında: Merhamet; küçük bir kasabadan çıkma yoksul bir kız çocuğu olan Narin'in, bu koca dünyada azim ve inatla tutunuş hikayesidir. Narin yalnızca azmi ve başarısı sayesinde bütün zorluklardan, engellerden sıyrılıp, hiçbir destek ve torpil olmaksızın, kendi çabası ve alnının akıyla bir yerlere gelebilmiş genç bir kadın olacaktır. Acımasız ailesinin ve büyük şehrin darbelerine göğüs gerebilmiş büyük bir kahramandır. Öykü küçük bir kasabada başlar ve İstanbul'a uzanır. Narin'in İstanbul'a geliş hikayesi epey çetrefilli olsa da, her nasılsa İstanbul'da talih yüzüne gülmüş, daha ayağını bastığı gün kafasını sokacak bir yer bulmuştur. İstanbul'da birinci ayın sonuna gelindiğinde ise Narin sonunda bir iş bulmuş ve ev kirasını ödeyebilecek duruma gelmeyi başarmıştır. Ancak ağlarını örmekte olan kader onun yolunu yalnız bir burjuva kızı olan Deniz'le kesiştirir ve bu iki kız o günden sonra birbirine kenetlenirler. Deniz Narin'i şehir yaşamına, Narin de Deniz'i bir dostluğun sıcaklığına alıştırır. Gel zaman git zaman bu iki kız, ev arkadaşlığından, en yakın dostluğa doğru uzanan bir yolda uzun süre el ele yürür. Yolları ayrılsa da elleri hiç ayrılmaz. Deniz'in kıskanç küçük kardeşi Irmak ise Narin'e kaptırdığı ablasını geri almaya kararlı İsviçre'de sürdürdüğü rahat ve lüks hayatından feragat edip İstanbul'a kesin dönüş yapar. Irmak tek başına dönmemiştir, kolunda bir de yakışıklı, başarılı, banka Genel Müdür Yardımcısı Fırat vardır. Fakat Narin o Fırat'ın kendi eski aşkı -o Fırat olduğunu anlar ve kendisini tanımamış olmasının acısını günlerce çeker. Bir de yetmezmiş gibi çalıştığı hukuk firması Fırat'ın kredi verdiği karanlık bir adam olan Sermet Karayel'in davasını almış ve konu ile Narin'i görevlendirmiştir. Sermet de geçmişten gelen bir karakterdir. Narin durumun hiç de sandığı gibi olmadığını zamanla anlayacak ve eski aşk küllerinden bir fırtına şeklinde yeniden doğacaktır. Fakat geçmişin gölgeleri Narin'in peşini bırakacak mıdır acaba?

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Merhamet 10. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap