Leyla ile Mecnun 90. Bölüm 1. part izle 18 Mart 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 18.03.2013
 Hit: 840
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Leyla ile Mecnun 90. Bölüm izle, Leyla ile Mecnun 90. Bölüm online tek parça, Leyla ile Mecnun 90. Bölüm Full HD izle, Leyla ile Mecnun son bölüm tek parça, Leyla ile Mecnun Son Bölüm izle, Leyla ile Mecnun HD izle, Leyla ile Mecnun tek parça,
 Açıklama: Leyla ile Mecnun izle, Leyla ile Mecnun tek part, Leyla ile Mecnun 90. Bölüm full hd izle, Leyla ile Mecnun 90. Bölüm online tek parça izle, Leyla ile Mecnun 90. Bölüm 18 Mart 2013 Pazartesi izle, Leyla ile Mecnun tek parça full izle, Leyla ile Mecnun 720p HD izle, Leyla ile Mecnun 18 Mart 2013 Pazartesi izle, Leyla ile Mecnun kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Leyla ile Mecnun'un bir önceki bölümünde kafasında dal çıkan Ömer, çözümü kadın programına çıkmakta aradı. Eylül'le evlenmek isteyen Yavuz, İskender'i de yanına alarak Eylül'ü istemeye gitti. Hapse düşen Derya için Kaan, büyük bir çaba içerisine girmiş ve onu hapisten kurtarmaya çalışmıştı. Leyla'nın bir çevre derneğinin organizasyon işlerini üstlenmesi üzerine tüm mahalle kameralar tarafından izlenmeye başladı. Bu durumdan hoşnut olmayan Mecnun, ortalığı karıştırdı. 18 Mart Pazartesi akşamı yayımlanacak olan Leyla ile Mecnun 90. Bölümde lastikçiyi Behçet'ten geri almayı başaracak olan Hidayet, anahtarları Ömer'e verecektir. Erdal, hapishaneden bir mektup alacaktır. Mektup üzerine hapishaneye gidecek olan Erdal, Kaan ve Derya'yı hapishaneden çıkarma sorumluluğuyla karşı karşıya gelecektir. İskender, kullandığı taksiden tuhaf şeylerin çıkmaya başlamasıyla şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Nisan'ın Yavuz'un hayatını kurtarmak için kendisini tehlikeye attığını öğrenecek olan Eylül, ilişkilerini sorgulamaya başlayacaktır. Leyla, Hidayet'in kendisine hediye edeceği plağı çok beğenecektir. Mecnun bu durumu kıskanarak daha iyi bir sürpriz için müzik evrenine gidecektir. Leyla ile Mecnun 90. Bölümü ile 18 Mart Pazartesi akşamı TRT 1'de!

Dizi Hakkında: Aynı gün, aynı hastanede dünyaya gelen iki bebek, yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin "doğar doğmaz birbirlerini buldular" sözü üzerine beşik kertmesi yapılan bebekler, isimlerini de efsane aşıklar Leylâ ve Mecnun'dan alırlar.Aradan 25 yıl geçer. Bir sabah ailesi Mecnun'a durumu anlatır ve Leyla'yı istemeye giderler. Mecnun başta bu durumdan rahatsızlık duysa da Leyla'yı görür görmez aşık olur. Onu etkilemek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında aksakallı dedeyi görür. Aksakallı dedenin rüyalarından çıkıp Mecnun'la beraber yaşamaya başlamasıyla da işler karışır.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Leyla ile Mecnun 90. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap