Kuzey Güney 62. Bölüm 1. part izle 20 Şubat 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 20.02.2013
 Hit: 1899
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Kuzey Güney 62. Bölüm izle, Kuzey Güney 62. Bölüm online tek parça, Kuzey Güney 62. Bölüm Full HD izle, Kuzey Güney son bölüm tek parça, Kuzey Güney Son Bölüm full hd izle, Kuzey Güney HD izle, Kuzey Güney tek parça,
 Açıklama: Kuzey Güney izle, Kuzey Güney tek part, Kuzey Güney 62. Bölüm full hd izle, Kuzey Güney 62. Bölüm online tek parça izle, Kuzey Güney 62. Bölüm 20 Şubat 2013 Çarşamba izle, Kuzey Güney tek parça full izle, Kuzey Güney 720p HD izle, Kuzey Güney 20 Şubat 2013 Çarşamba izle, Kuzey Güney kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Kuzey'e üç mektup var Sami’nin eliyle, cezaevindeki Kuzey’e üç mektup teslim ediliyor. Kuzey mektuplardan birini hiç okumadan yırtıyor, diğerini okuyup bırakıyor, üçüncüsünü ise defalarca okuyor ve kalbinin üstünde saklıyor. Ferhat’ı öldürdüğünü itiraf eden birinin ortaya çıkması, dava dosyasının seyrini değiştirse de, şüpheleri ortadan kaldırmaz. Burak Çatalcalı ve Komiser Şeref hâlâ gerçek katilin peşindedir. Katil zanlısının ifadesi Şeref’e geçmiş bir hikâyeyi hatırlatır. Öte yandan Güney, bu sürpriz itirafla kısa süreliğine rahatlar. Banu’yu ikna etmek artık daha kolaydır. Ancak Melda’yla yaşadığı yasak ilişki dikkatleri çektikçe, Güney yeni bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Kuzey yıllar önce yaşadığı kâbusun içine yeniden düşmüştür. Aynı hataları tekrarlamamak için çabalar. Hapiste geçen her dakika için Barış’a şimdi daha çok hırslıdır. Görüş günü, Sami ve Handan uzun zamandan sonra ilk kez oğullarının karşısında karşılaşırlar. Handan, Sami’nin nikâh tarihini de Kuzey’e söylenirken öğrenir. O gün, Sami’nin eliyle Kuzey’e üç mektup teslim edilir. Kuzey mektuplardan birini hiç okumadan yırtar, diğerini okur bırakır, üçüncüsünü defalarca okur, kalbinin üstünde saklar. Kuzey’i parmaklıklar arkasına yollayan Barış, köşke gelen isimsiz postayla, kendi özgürlüğünün tehdit altında olduğunu anlar. Ancak Barış’a asıl şoku Kuzey yaşatacaktır.

Dizi Hakkında: Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel'in paylaştığı Kuzey Güney, yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri. Birbirine zıt iki karakteri oynayacak olan Tatlıtuğ ve Gülsoy, Kuzey Güney için bir araya geldi. Kuzey ve Güney çocukluklarından beri, birbirlerinde çok zıt karakterlere sahip iki kardeş. Kuzey'in serseri ve umursamaz tavırları, sorumluluk sahibi Güney'i hep sinir etmiştir. Aynı kızı seven Kuzey ve Güney'in birbirlerinden habersiz büyüttükleri sevgileri, Kuzey'in aşkını itiraf edeceği an öğrendiği acı gerçekle tokat gibi yüzüne çarpar. O günün uğursuzluğu bununla bitmeyecektir. Gecenin sonunda yaşanan acı olay, herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirir.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Kuzey Güney 62. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap