İntikam 21. Bölüm Tek Parça 1. part izle 30 Mayıs 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 30.05.2013
 Hit: 42878
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: İntikam 21. Bölüm Tek Parça izle, İntikam 21. Bölüm Tek Parça full izle, İntikam son bölüm tek parça izle, İntikam HD izle, İntikam dizisi izle, İntikam Son Bölüm hd izle, İntikam tek parça izle,
 Açıklama: İntikam izle, İntikam tek part, İntikam 21. Bölüm Tek Parça full hd izle, İntikam 21. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, İntikam 21. Bölüm Tek Parça 30 Mayıs 2013 Perşembe izle, İntikam tek parça full izle, İntikam 720p HD izle, İntikam 30 Mayıs 2013 Perşembe izle, İntikam kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: İntikam'ın bir önceki bölümünde Yağmur, Arsoylar'ın evne kamera yerleştirerek birçok bilgiye ulaşmıştı. Emre'nin bir anda bambaşka bir insana dönüşmeye başlamasıysa Yağmur'un oldukça şaşırttı. Yağmur ve Haldun'a aynı anda sürpriz bir mektup geldi. Mektup Haldun'u korkuya sürüklerken Yağmur için babasını aklayacak yeni bir fırsat ortaya çıkmıştı. Şahika ise Rüzgar'ı sorguya çekmenin peşindeydi. Emre'yi Yağmur'a karşı kışkırtmakla yetinmeyen Şahika, gizlice aldığı anahtarlarla Yağmur'un evine girdi. Şahika, Yağmur'un Derin olduğunu ispatlayacak sağlam delillere ulaşırken Yağmur, Emre'yle ilk büyük kavgasını yaşamıştı. Yağmur'u öldürmek için harekete geçecek olan Ağabey, Haldun'u da Şahika konusunda uyaracaktır. Son anda Adil Çelik'in en yakın arkadaşı Ahmet'in ölmediği ortaya çıkmış; Yağmur ona ulaşarak çok önemli belgeleri ele geçirmeye çok yaklaşmıştı. Ancak Ağabey, Yağmur'u saf dışı bırakarak Ahmet'i öldürmeyi başarmıştı. 31 Mayıs Perşembe akşamı seyirciyle buluşacak olan İntikam 21. Bölümde Yağmur, geceyi birlikte geçireceği Rüzgar'ı sabah evden kovacaktır. Rüzgar neye uğradığını şaşırırken Yağmur'la Emre'nin haftaya evlenecekleri haberiyle şaşkına döner. Rüzgar'a evlenecekleri haberini veren Emre, Selen hakkında konuşmaması için de ona çek sunacaktır. Yağmur, büyük hesaplaşma için Haldun'un ofisine kamera yerleştirecek ve Ağabey'i yakalamak için pusuya yatacaktır. Hakan'sa Yağmur'u bu planından vazgeçirmeye çalışacaktır. Diğer yandan şirket polis tarafından da basılacaktır. Haldun'la evlilik hazırlıkları yapan Leyla'nın evine gidecek olan Şahika, ona kafasını karıştıracak bir teklifte bulunacaktır. Yağmur ve Emre'nin sade nikahıysa Halduntarafından reklam amaçlı kullanılmaya çalışılacaktır. Çakıl'ın ölmek için Yağmur'un evini seçmesi Rüzgar ve Yağmur arasında beklenmedik bir gelişmeye yol açarken Hakan, takip ettiği Ağabey'in tuzağına düşecektir. Beren Saat ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı İntikam 21. Bölümüyle 31 Mayıs Perşembe Kanal D ekranlarında!

Dizi Hakkında: Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adil'in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil'in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil'in üzerine yıkmıştır. Adil'e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin'se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir. Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandırılır. Cezaevindeki Adil'in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır. Kızı Derin'in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin'e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlükler yazar. Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adil'i kurtarmak için çok geçtir artık. Adil cezaevinde, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür. Yıllar sonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin'in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanların arasına geri döner. Derin'in bundan sonra adı Yağmur Özden'dir. Derin, artık Yağmur Özden olarak, düşmanlarının karşısında. Hiçbiri, Yağmur'un, intikam almak için aralarına sızdığını bilmiyor. Hiçbiri, bu genç ve güzel kadının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değil. Yağmur'sa tüm düşmanlarını çok iyi tanıyor ve hepsinden teker teker hesap soracak. İntikam tek bir adımla başlar ve mezara kadar gider. Yağmur, bu yolculuğa hazır.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 İntikam 21. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap