İntikam 14. Bölüm 1. part izle 11 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 11.04.2013
 Hit: 15783
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: İntikam 14. Bölüm izle, İntikam 14. Bölüm tek part, İntikam 14. Bölüm full izle, İntikam son bölüm tek parça izle, İntikam HD izle, İntikam Son Bölüm hd izle, İntikam tek parça izle, İntikam dizisi izle,
 Açıklama: İntikam izle, İntikam tek part, İntikam 14. Bölüm full hd izle, İntikam 14. Bölüm online tek parça izle, İntikam 14. Bölüm 11 Nisan 2013 Perşembe izle, İntikam tek parça full izle, İntikam 720p HD izle, İntikam 11 Nisan 2013 Perşembe izle, İntikam kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: İntikam'ın bir önceki bölümünde Yağmur, Cemre'nin kız kardeşi olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı. Hakan, videoyu Haldun'a götürme konusunda Yağmur'u kararından vazgeçirmeye çalıştı. Yağmur'a evlilik teklifinde bulunmak için hazırlıklara başlayan Emre, annesi Şahika'nın engellemeleriyle karşılaştı. Son kozunu oynayan Şahika, soluğu Haldun'un evinde aldı. Derin, evi yakmakla suçlanmış, ancak suçsuz olduğunu bir türlü ispatlayamamıştı. Yağmur'un yeni planıyla Derin, Rüzgar'ın da hayatını tehlikeye sokmamak için gitmeye zorlandı. Aslı, Şahika'nın yönlendirmesiyle Rüzgar'ın yanına gitmiş ve onu şok eden açıklamalarda bulunmuştu. Diğer yandan Haldun, eline ulaşan videodaki görüntüler karşısında çılgına dönmüş ve bunun hesabını sormak için Şahika'nın karşısına dikilmişti. Şahika, çaya davet ettiği Derin'le tartışmış ve evi onun yaktığından emin olmuştu. Emre, Yağmur'a evlilik teklifini gerçekleştirdi. Şahika'nın tuttuğu adam Derin'in evini araştırmaya gitti ve ancak o esnada Rüzgar'la karşılaşan adam onu bıçakladı. 11 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayımlanacak olan İntikam 14. Bölümde Rüzgar'ın Derin'in odasında bulduğu kaseti seyredeceğini öğrenecek olan Yağmur, Hakan'dan o kaseti ele geçirmesini isteyecektir. Şahika, kayınpederi Şeref'i eve davet edecek ve Emre'nin evlenmesini engellemesi için ondan yardım isteyecektir. Herkes Eşref'ten çekinirken Yağmur da kaseti Arsoylar'ın evine gönderecek fakat Cemre'ye ulaştıramayacaktır. Rüzgar ise Derin'e ulaşmaya çalışmaktan vazgeçmeyecek, onun gidişinde Şahika'nın etkili olduğunu düşünecektir. Videoyu seyredecek olan Rüzgar, çok sinirlenecek ve yanlış bir zamanda yanlış bir adım atacaktır. Kontrolden çıkan ve Rüzgar'a gitmeye çalışan Derin, ortadan tamamen kaybolacaktır. Beren Saat ve Mert Fırat'ın başrollerini paylaştığı İntikam 14. Bölümüyle 11 Nisan Perşembe Kanal D ekranlarında!

Dizi Hakkında: Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. Mutlu, huzurlu küçük bir aile. Her şey bu ailenin babası Adil'in, iftiraya uğramasıyla başlar. Adil'in yöneticiliğini yaptığı bankanın sahibi, kendi bankasını dolandırmış ve suçu Adil'in üzerine yıkmıştır. Adil'e atılan bu iftirada, aşık olduğu kadın da büyük rol oynar. Adil, suçsuzluğunu kanıtlayamaz ve hapse mahkum olur. Kızı Derin'se babasından kopartılarak yetimhaneye gönderilir. Baba ve kız, bir daha birbirlerini göremeyeceklerdir. Derin yalnız geçirdiği yıllar içinde, babasının bir suçlu olduğuna inandırılır. Cezaevindeki Adil'in ise, hayattan tek bir isteği kalmıştır. Kızı Derin'in, kendisinin masum olduğunu öğrenmesi. Adil, Derin'e, tüm gerçekleri anlatmak için, günlükler yazar. Derin, babasının günlüklerine, ancak on sekiz yaşına girdiği gün ulaşacaktır. Ancak, babası Adil'i kurtarmak için çok geçtir artık. Adil cezaevinde, masum ve yalnız bir adam olarak ölmüştür. Yıllar sonra babasının masum olduğunu öğrenen Derin'in önünde, iki yol vardır. Ya her şeyi affedip yeni bir hayata başlamak, ya da babasının intikamını almak. Derin, intikamı seçer. Bunun için bütün geçmişini ve hayatını siler. Kimsenin bilmediği yeni bir kimlikle, babasını ve çocukluğunu ellerinden alan insanların arasına geri döner. Derin'in bundan sonra adı Yağmur Özden'dir. Derin, artık Yağmur Özden olarak, düşmanlarının karşısında. Hiçbiri, Yağmur'un, intikam almak için aralarına sızdığını bilmiyor. Hiçbiri, bu genç ve güzel kadının ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değil. Yağmur'sa tüm düşmanlarını çok iyi tanıyor ve hepsinden teker teker hesap soracak. İntikam tek bir adımla başlar ve mezara kadar gider. Yağmur, bu yolculuğa hazır.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 İntikam 14. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap