Güzel Çirkin 2. Bölüm Tek Parça 1. part izle 8 Temmuz 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!2. part alternatif olarak eklenmiştir.
 Tarih: 08.07.2013
 Hit: 2031
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Güzel Çirkin 2. Bölüm Tek Parça izle, Güzel Çirkin 2. Bölüm Tek Parça Full izle, Güzel Çirkin son bölüm tek parça, Güzel Çirkin HD izle, Güzel Çirkin dizisi izle, Güzel Çirkin tek parça hd izle, Güzel Çirkin Son Bölüm izlet hd,
 Açıklama: Güzel Çirkin izle, Güzel Çirkin tek part, Güzel Çirkin 2. Bölüm Tek Parça full hd izle, Güzel Çirkin 2. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Güzel Çirkin 2. Bölüm Tek Parça 8 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Güzel Çirkin tek parça full izle, Güzel Çirkin 720p HD izle, Güzel Çirkin 8 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Güzel Çirkin kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Başrollerini Naz Elmas ve Ali Sunal'ın paylaştıkları "Güzel Çirkin" adlı yeni polisiye - macera dizisi 1 Temmuz Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlara merhaba demişti. Yayınlanan bu ilk bölümü ile çok beğeni toplayan dizide Naz Elmas ve Ali Sunal birbiri ile hiç anlaşamayan iki zıt karaktere sahip fakat aynı olayda beraber çalışan komiserler olarak karşımıza çıktılar. İkilinin bu anlaşamayışı hem eğlenceli hem de gergin dakikalar yaşattı izleyicilere.Cinayet masasında çalışan Murat Komiser bağımsız çalışmaya alışkın, rahat bir polistir. İşinde kendince emin adımlarla ilerleyen Murat için zor günler Nazlı'yla ortak olduğunu öğrendiği an başladı.İlk karşılaşmalarında Murat durumu Şenol polisin şakası zanneder fakat Müdür Remzi'nin durumu açıklamasıyla gerçekle yüzleşti. Nazlı ne kadar kibar, alımlı ve nazikse, Murat'ta bir o kadar kaba bir insandır. Dizinin pazartesi günü yayımlanacak ikinci bölümünde de macera kaldığı yerden devam edecektir. Aralarındaki buzları henüz eritememişken, ikinci işleri için kolları sıvayan Murat ve Nazlı, yeniden olay yeri inceleme için yola koyulur. Cinayete kurban giden aile babası Namık Dilkor'un sakin hayatının arkasında saklanan gerçekler, işlenen cinayetle beraber yavaş yavaş ortalığa dökülür. Namık'ın gelişen hayat standartları gün geçtikçe ölüme giden yolu hazırlar. Murat ve Nazlı, cinayetin gerçeklerini gün yüzüne çıkarmak için geceyi gündüze katarken, başı Lena'yla derde giren Şenol için sıkıntılı günlerin temeli atılmaya başlanır. İlk bölümü ile seyirciden tam not alan ekranların yeni polisiye – macera dizisi ‘Güzel ve Çirkin' 8 Temmuz pazartesi günü 2. Bölümü ile Kanal D ekranlarında.

Dizi Hakkında: İki farklı ekol, iki farklı kişilik, iki farklı bakış açısı, tek bir olay... Murat ve Nazlı beraber çalışmaya başlarlar. Çözmeye çalıştıkları ilk olayda, kişiliklerinden meslek anlayışlarına, olaylara yaklaşımlarından ürettikleri çözümlere, eğitimlerinden hayata bakışlarına kadar her konuda aralarında derin bir uçurum olduğu anlaşılır. Bu kaba, sürekli şarkı türkü söyleyen, espri yaptığını zanneden, dağınık, disiplinsiz adam Nazlı’yı hiç şaşırtmamıştır. Değil halkın güvenliği, bir evcil hayvanın bile güvenliği bu beceriksiz adama emanet edilemez. Onun gibi polisler yüzünden adalet sistemi işlememekte, insan hakları ihlal edilmektedir. Onun gibiler yüzünden Emniyet Teşkilatı’nın imajı zedelenmektedir. Murat için ise durum kabustan farksızdır. Burnu büyük, uzlaşmaz, herkesi küçük gören okullu bir kızla çalışmaktadır artık. Gelir gelmez göz boyamak için dosyalara gömülmüş, sağa sola emirler yağdırmaya başlamıştır. Ama dünyadan haberi yoktur aslında. Emniyet teşkilatının imajını, özel korumalı sitelerde büyümüş bu kız çocuğu mu kurtaracaktır? Nazlı’ya her baktığında için için gülmektedir. Onun İstanbul’un bu en civcivli bölgesinde birkaç günden fazla dayanamayacağını düşünmektedir. Tek yapması gereken sabretmektedir. Nasıl olsa Nazlı kısa süre sonra ağlayarak bir masa başı görevine geçmek isteyecektir. Neredeyse her konuda zıtlaşan Nazlı ve Murat’ın uzlaşabildikleri tek nokta var. Kendilerine gelen her cinayeti çözmek, katilleri yakalamak ve dosyayı kapatmak… Bunun için de bir şekilde beraber çalışmayı öğrenmek zorundalar.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Güzel Çirkin 2. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap