Güneşi Beklerken 3. Bölüm 1. part izle 16 Temmuz 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 16.07.2013
 Hit: 17876
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Güneşi Beklerken 3. Bölüm izle, Güneşi Beklerken 3. Bölüm Full izle, Güneşi Beklerken son bölüm tek parça hd, Güneşi Beklerken Full HD izle, Güneşi Beklerken dizisi hd izle, Güneşi Beklerken tek parça hd izle, Güneşi Beklerken Son Bölüm hd izle,
 Açıklama: Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken tek part, Güneşi Beklerken 3. Bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 3. Bölüm online tek parça izle, Güneşi Beklerken 3. Bölüm 16 Temmuz 2013 Salı izle, Güneşi Beklerken tek parça full izle, Güneşi Beklerken 720p HD izle, Güneşi Beklerken 16 Temmuz 2013 Salı izle, Güneşi Beklerken kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Geçtiğimiz hafta yayınlanan 2. Bölümde Melis'in samimiyetine, arkadaşlığına inanan Zeynep belki de hayatının en büyük hatasını yaptı. Aslında kardeş olduklarını bilmeyen bu iki genç kız artık ölümüne düşmanlar. Kerem'e daha yakın olabilmek için Zeynep'in lunapark'ta ölüme terk edilmesine sessiz kalan Melis aslında Kerem'in onunla hiç ilgilenmediğinin farkında bile değil. Tülin'in galada giyeceği elbisenin provası için Cihan'ın evine giden Demet gittiği için içten içe pişmanlık hisseder. Demet'i son an da gören Cihan arkasından koştu ama ona yetişemedi. Ama artık biliyor. Yıllardır unutamadığı kadın Demet İstanbul'da. Güneşi Beklerken Yepyeni 3. Bölümünde Zeynep kendisine yapılanların hesabını sormak için Kerem'in evine gidiyor. O sıra da ailesi tarafından ilgi görmek isteyen Kerem babasının dikkatini çekmek, 13 yıl önce ölen abisinin artık olmadığını ama kendisinin yaşadığını söylemeye çalışmaktadır. Fakat Kerem ne yaparsa yapsın babasının yası bitmiyor. O sinir ile evden çıkan Kerem karşısında Zeynep'i görünce iyice sinirleniyor ve arabanın içinde Zeynep'te varken hız sınırlarını zorluyor. Öte yandan Kerem'in Zeynep'e öfkesi dinmez. Okulda Zeynep ile bir gece geçirdikleri yalanını söyler. Bunu öğrenen Zeynep deliye döner ve okulun ortasında, herkesin gözü önünde Kerem'e Tokat atar. Bu tokadın intikamı çok acı olacaktır. Kerem'in hırçın davranışlarından rahatsız olan Cihan hoca onu bir kenara çeker ve sert bir dil ile uyarır. Demet'in Jale'nin evinde kaldığını öğrenen Cihan Jale'ye Demet'in burada olduğunu neden kendisine söylemediğini sorar. Jale'de "hiç sormadın ki" yanıtını verir. Ekranların en heyecanlı gençlik dizisi ‘Güneşi Beklerken' yepyeni 3. Bölümü ile 16. Temmuz Salı akşamı Kanal D ekranlarında.

Dizi Hakkında: Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale... Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep’i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar. Kerem’in Zeynep’e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep’e yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır. Zeynep yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır. Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Güneşi Beklerken 3. Bölüm Yorumları

 sedef 7.8.2013 17:53


ya lutfen 6 bolumu ekleyin...
Admin: eklendi.

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap