Güneşi Beklerken 1. Bölüm Tek Parça 1. part izle 2 Temmuz 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
  • Part 1
 Tarih: 02.07.2013
 Hit: 14550
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Güneşi Beklerken 1. Bölüm Tek Parça izle, Güneşi Beklerken 1. Bölüm Tek Parça Full izle, Güneşi Beklerken son bölüm tek parça hd, Güneşi Beklerken Full HD izle, Güneşi Beklerken dizisi hd izle, Güneşi Beklerken tek parça hd izle, Güneşi Beklerken Son Bölüm hd izle,
 Açıklama: Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken tek part, Güneşi Beklerken 1. Bölüm Tek Parça full hd izle, Güneşi Beklerken 1. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Güneşi Beklerken 1. Bölüm Tek Parça 2 Temmuz 2013 Salı izle, Güneşi Beklerken tek parça full izle, Güneşi Beklerken 720p HD izle, Güneşi Beklerken 2 Temmuz 2013 Salı izle, Güneşi Beklerken kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Başrollerini Emre Kınay, Ebru Aykan ve Gökçe Yanardağ'ın paylaştığı Güneşi Beklerken'in konusu kısaca şöyle: Bursa'nın küçük bir ilçesinde kendi hallerinde bir hayat süren Demet ile Derya, çok iyi anlaşan anne – kızdır. Demet, terzilik yapmaktadır ancak işleri zamanla kötü gidecektir. Durumdan haberdar olan Demet'in İstanbul'daki çok yakın arkadaşı Jale, bir kolejde müdürlük yapmaktadır ve Derya'yı kolejlerinde okutup Derya'ya da İstanbul'da yeni bir hayat kurmayı teklif edecektir. Jale, anne – kızın hayatlarını sil baştan değiştirecek bir sırrı saklamaktadır. Annesine ettiği tüm itirazlara rağmen İstanbul'a taşınmak ve kolejde okumaya başlayacak olan Derya, okulun ilk günü kolejin sahibinin oğlu ve belalısıyla kavga edecektir. Derya, Kerem'in düşmanlığını kazanırken onun kardeş gibi büyüdüğü arkadaşı Barış, Derya'ya kol kanat gerecektir. Derya'ya Barış'ın yakınlığından etkilenecektir ancak Barış, beden eğitimi öğretmeni Cihan'ın kızı Melis'e aşıktır; Melis ise Kerem'den hoşlanmaktadır. Barış, Kerem, Derya ve Melis arasında yaşanacak olaylar Güneşi Beklerken dizisinin de yeni bölümlerindeki heyecanı artıracak. Güneşi Beklerken 2 Temmuz Salı akşamı Kanal D ekranlarında başlıyor!

Dizi Hakkında: Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji'nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale... Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep’i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar. Kerem’in Zeynep’e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep’e yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır. Zeynep yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır. Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Güneşi Beklerken 1. Bölüm Tek Parça Yorumları

 roya 29.8.2013 10:39


cok guzel bi dizi bayildim .her kes baksin bence.

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap