Galip Derviş 15. Bölüm Tek Parça 1. part izle 13 Haziran 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!Part 2 ve Part 3 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 13.06.2013
 Hit: 21534
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Galip Derviş 15. Bölüm Tek Parça izle, Galip Derviş 15. Bölüm Tek Parça Full izle, Galip Derviş son bölüm tek parça izle1 izle1 izle1, Galip Derviş Full HD izle, Galip Derviş dizisi izle, Galip Derviş tek parça izlen hdn hdn hd, Galip Derviş Son Bölüm izlen hdn hdn hd,
 Açıklama: Galip Derviş izle, Galip Derviş tek part, Galip Derviş 15. Bölüm Tek Parça full hd izle, Galip Derviş 15. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Galip Derviş 15. Bölüm Tek Parça 13 Haziran 2013 Perşembe izle, Galip Derviş tek parça full izle, Galip Derviş 720p HD izle, Galip Derviş 13 Haziran 2013 Perşembe izle, Galip Derviş kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Galip Derviş'in bir önceki bölümünde Fırat Doğruloğlu'nun canlandırdığı Murat Hoca evliydi ve aynı okulda görev yapan öğretmen arkadaşı Aylin'i hamile bırakmıştı. Aylin, Murat Hoca'yı bu durumu eşine söylemekle tehdit etti. Korkuya kapılan Murat Hoca, sinsi bir planla kadını öldürmüş fakat intihar süsü vermişti. Hande Kazanova'nın canlandırdığı okul müdürü özellikle Derviş'in olayla ilgilenmesini istedi. Karısının eski okulunda onun hatıralarıyla yüzleşen Derviş, yaşanan ölüm olayının karmaşıklığı karşısında oldukça zorlandı. Cinayetten şüphelendiği Murat Hocanın söz konusu olay esnasında öğrencilere yazılı yaptığı ortaya çıktı. Murat Hocanın ukalalığı Derviş'i daha da hırslandırmış ve nihayet olay Galip Derviş'in üstün zekasıyla çözülmüştü. Galip Derviş 15. Bölümde yine karmaşık bir cinayeti başarılı bir şekilde çözecektir. Yetim olan Can, oyun oynarken parkta kesik bir parmak bulacaktır. Galip Derviş, olayı araştırmak üzere Can'la tanıştığında ondan çok etkilenecektir çünkü küçük çocuk kendisine çok benzemektedir. Her geçen gün Can'a daha çok bağlanacak olan Galip Derviş, onu evlat edinmeyi bile düşünecektir. Can'ın bakımını üstlenmeyi deneyecek olan Derviş, diğer yandan da kopan parmağın zengin bir ailenin oğlu olan Haluk'a ait olduğu tespit edilecektir. Haluk'un kaçırıldığı ve hayatı karşılığında fidye istendiği de ortaya çıkacaktır. Ayşe Hanım, oğlunun can güvenliği için polise Haber vermeden fidyeyi bulmaya çalışacak; bunun için de Galip Derviş'ten yardım isteyecektir. Galip ise Haluk'u kaçıranları bulmaya çalışırken Can'la da unutamayacağı bir tecrübe yaşayacaktır. Galip Derviş, yine çok güldürecek 15. Bölümüyle 13 Haziran Perşembe akşamı Kanal D olacak!

Dizi Hakkında: Amerika'da 2002 - 2009 yılları arasında 8 sezon yayınlanan ve izlenme rekorları kıran, Andy Breckman'ın yaratıcısı olduğu, NBC Universal'in dizisi, Altın Küre ve Emmy ödüllü "Monk" dizisinin uyarlaması olan "Galip Derviş" yakında Kanal D'de başlıyor. NBC Universal'dan format hakları satın alınan "Galip Derviş", her bölümü kahkaha ve macera dolu olan, komedi polisiye dizisi. Engin Günaydın'ın "Galip Derviş", Algı Eke'nin "Hülya", Orhan Güner'in "Başkomiser İzzet" ve Ersin Korkut'un da "Komiser Ahmet" karakterlerini canlandırdıkları dizinin başkahramanı, eski bir komiser olan ve obsesif kompulsif kişilik bozukluğu nedeni ile açığa alınan Galip Derviş. Milyonların yeni ekran tutkusu olmaya aday olan dizinin yönetmenliğini Barış Pirhasan, senaryo uyarlamasını Ahmet Saatçioğlu yapıyor, yapımını da Barakuda Film üstleniyor.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Galip Derviş 15. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap