Dila Hanım 28. Bölüm 1. part izle 19 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
!Part 8 Alternatif Olarak Eklenmiştir.
 Tarih: 19.04.2013
 Hit: 24048
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Dila Hanım 28. Bölüm izle, Dila Hanım 28. Bölüm tek part, Dila Hanım 28. Bölüm full izle, Dila Hanım son bölüm tek parça, Dila Hanım HD izle, Dila Hanım dizisi izle, Dila Hanım Son Bölüm izle, Dila Hanım tek parça izle,
 Açıklama: Dila Hanım izle, Dila Hanım tek part, Dila Hanım 28. Bölüm full hd izle, Dila Hanım 28. Bölüm online tek parça izle, Dila Hanım 28. Bölüm 19 Nisan 2013 Cuma izle, Dila Hanım tek parça full izle, Dila Hanım 720p HD izle, Dila Hanım 19 Nisan 2013 Cuma izle, Dila Hanım kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Dila Hanım'ın bir önceki bölümünde Dila, bebeğini Sultan yüzünden kaybettiğini öğrenmiş ve öfkeyle Hayriye ve Canip'e ağır bir ceza vermişti. Arzu'nun başı derde girerken Barazoğlu Ailesi'nin mülklerine yönelik saldırılar devam etti. Dila ise bir plan yaparak düşmanının en yakınına kadar yaklaşmasına izin verdi. Fatma, Serdar'ın evlenme teklifine verdiği cevapla herkesi şok etti. Diğer yandan Azer, Fatma'yı kazanmak için yeni yollara başvurdu. Dila, çiftliğe gelen sürpriz bir misafirin açıkladıkları karşısında beyninden vurulmuşa döndü. 19 Nisan Cuma akşamı Star TV'de nefesleri kesecek olan Dila Hanım 28. Bölümde Rıza'nın bir kızı olduğunu Melike Hanım'dan öğrenecek olan Dila, derinden sarsılacak ve Rıza ile yüzleşecektir. Canip ve Hayriye, konaktan kovulacaktır. Çaresiz bir şekilde sokakta kalan ikili sürpriz bir isimden yardım isteyecektir. Selçuk, Rıza ile Dila'nın arasının bozuk olmasından istifade edip onlara yeni bir oyun oynayacaktır. Bu oyun, kafaların daha karışmasını sağlayacaktır. Rıza, Serdar'la görüşmeye devam ettiği için kardeşi Fatma'yla sert bir dille konuşacaktır. Azer de Fatma'nın Serdar'la yakınlaşması karşısında kıskançlık krizine girecek ve tüm köprüleri yıkmayı kafaya koyacaktır. Sultan, Raşit'in çiftlikte çalışmaya başlaması üzerine iyice köşeye sıkışacaktır. Selçuk, Rıza'ya zarar vermeye devam etmek için yeni bir plan yapacak ve Selamoğlu ailesine ağır bir darbe vuracaktır. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 28. Bölümü ile 19 Nisan Cuma akşamı Star TV'de!

Dizi Hakkında: Barazoğlu İhsan Bey'in karısı Dila Hanım bir arazi anlaşmazlığı yüzünden kocasını vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Bir rastlantı sonucu, hiç tanımadığı Rıza ile karşılaşır. Onu büyük bir aşkla bağlanır. Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Ancak onun kanlısı olduğunu öğrendiğinde Dila Hanımı zor bir karar beklemektedir. Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkını mı görevlerini mi tercih edecektir? Sevgi, kin ve düşmanlığa, geleneklerin, törelerin baskısına rağmen bu sevda var olabilecek midir?

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Dila Hanım 28. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap