Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça 1. part izle 1 Mart 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
  • Part 1
 Tarih: 01.03.2013
 Hit: 1328
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça izle, Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça online tek parça, Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça Full HD izle, Dila Hanım son bölüm tek parça, Dila Hanım Son Bölüm izle, Dila Hanım HD izle, Dila Hanım tek parça,
 Açıklama: Dila Hanım izle, Dila Hanım tek part, Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça full hd izle, Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça online tek parça izle, Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça 1 Mart 2013 Cuma izle, Dila Hanım tek parça full izle, Dila Hanım 720p HD izle, Dila Hanım 1 Mart 2013 Cuma izle, Dila Hanım kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Dila Hanım'ın bir önceki bölümünde ölüm döşeğinde yatmakta olan Seyit Bey, Dila'dan çok önemli bir ricada bulunmuştu. Onu kıramayan Dila, Barazoğlu Ailesine ve servetine sahip çıkacağına dair söz vermek zorunda kalmıştı. Seyit Bey'in vasiyetini son anda değiştirip bütün servetini Dila'ya bıraktığını öğrenen Sultan ve Azer, büyük bir kinle dolmuştu. Hayriye'nin Canip ile birlikte çiftlik hesaplarında yolsuzluk yaptıklarını ortaya çıkartan Dila, zor bir karar almak zorunda kalmıştı. Dila'nın kendisine yazdığı mektubun Azer'in eline geçmesine annesinin sebep olduğunu öğrenen Rıza, annesine karşı tavır takınmıştı. Melike Hanım ise bütün olumsuzluklardan dolayı Dila'yı suçlamıştı. Rıza ve Dila, evlilik hayallerini kurarken birileri yine düğmeye basmıştı. 1 Mart Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayımlanacak olan Dila Hanım 23. Bölümde Melike başka planlar peşindeyken, Dila da kaçırıldığı yerde çaresizce bekleyecektir. Rıza, her yerde Dila'yı aramaya devam edecek, beklenmedik bir anda da çocukluk arkadaşı Selçuk'la karşı karşıya gelecektir. Milletvekili olan Selçuk, farklı bir amaç için Adana dönmüştür. Rıza, Dila'nın izini bulacak ve onu kurtarmak için harekete geçecektir. Adeta saniyelerle yarışacak olan Rıza'nın karşısına sürpriz bir isim çıkacaktır. Nefes kesen senaryosu ile Dila Hanım 23. Bölümü ile 1 Mart Cuma akşamı Star TV'de!

Dizi Hakkında: Barazoğlu İhsan Bey'in karısı Dila Hanım bir arazi anlaşmazlığı yüzünden kocasını vuran Karadağlı Rıza'yı öldürmeye yemin eder. Bir rastlantı sonucu, hiç tanımadığı Rıza ile karşılaşır. Onu büyük bir aşkla bağlanır. Rıza da Dila Hanım'a büyük bir aşk beslemektedir. Ancak onun kanlısı olduğunu öğrendiğinde Dila Hanımı zor bir karar beklemektedir. Mağrur ve güçlü Dila Hanım, gururlu ve kendine güvenen Karadağlı Rıza'ya karşı aşkını mı görevlerini mi tercih edecektir? Sevgi, kin ve düşmanlığa, geleneklerin, törelerin baskısına rağmen bu sevda var olabilecek midir?

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Dila Hanım 23. Bölüm Tek Parça Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap