Böyle Bitmesin 28. Bölüm 1. part izle 19 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 19.04.2013
 Hit: 7027
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Böyle Bitmesin 28. Bölüm izle, Böyle Bitmesin 28. Bölüm tek part, Böyle Bitmesin 28. Bölüm full izle, Böyle Bitmesin son bölüm tek parça, Böyle Bitmesin HD izle, Böyle Bitmesin dizisi izle, Böyle Bitmesin Son Bölüm izle, Böyle Bitmesin tek parça izle,
 Açıklama: Böyle Bitmesin izle, Böyle Bitmesin tek part, Böyle Bitmesin 28. Bölüm full hd izle, Böyle Bitmesin 28. Bölüm online tek parça izle, Böyle Bitmesin 28. Bölüm 19 Nisan 2013 Cuma izle, Böyle Bitmesin tek parça full izle, Böyle Bitmesin 720p HD izle, Böyle Bitmesin 19 Nisan 2013 Cuma izle, Böyle Bitmesin kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Böyle Bitmesin'in bir önceki bölümünde İzzet ile Nuran'ın hikayesi ekrana getirildi. 40 yaşında olan İzzet, bir çocuk sahibi Nuran'la evlenmiş ve ona iyi bir koca olmuştu. İzzet'in evliliğinin ikinci yılında atölyesinde işe başlayan Çiğdem bir sözüyle o huzurlu yuvayı dağıtma noktasına getirmişti. Bunda Nuran'ın oğlu Demir'in tanıklığı da etkili oldu. Olaylar daha da karmaşık bir dramatik bir hal aldı. Nisa, ele aldığı bu olayda kendi hayatından da izler buldu. Fuat, bir demet çiçekle Nazlı'yı görmeye gelince Yusuf'un tüm öfkesini üzerine çekmişti. Hümeyra ve Latif ise Arif'in Nisa'nın geçmişini sorgulamasından dolayı tedirgin oldu. Böyle Bitmesin'in geçen haftaki konuk oyuncuları Başak Sayan, Mehmetali Nuroğlu, Cem Kılıç, Ömer Gecü ve Yaşar Abravaya olmuştu. 19 Nisan Cuma akşamı TRT 1 ekranlarına gelecek olan Böyle Bitmesin 28. Bölümde Adıgüzel, duygularını Ayşe'ye açıklamaya çalışacak ancak bunu nasıl yapacağı konusunda sıkıntıya düşecektir. Aile Masası'nın yeni dosyası Hilal'in başvurusu üzerine açılacaktır. Evde bir sorunlarının olduğu iddiasıyla Aile Masası'nın kapısını çalacak olan Hilal, kocasının çalışmasına karşı çıktığını söyleyecektir. Aile Masası'na göre Nusret adlı eşin, Hilal'in çalışmasına izin vermesi kolay çözülebilecek bir durum gibidir ancak bunun bu kadar kolay olmadığı kısa sürede anlaşılacaktır. Komiser Nisa, gördüğü ve duyduğu her şeyi faydaya dönüştürmeye devam edecektir ve bu yöntemini Hilal'in olayında da deneyecektir. Fuat'ın peşine takılacak olan Yusuf, yolun sonunun nereye varacağını kestiremeyecektir. Böyle Gitmesin 28. Bölümün konuk oyuncuları ise Cem Kılıç, Zeynep Gülmez, Gürgen Öz ve Buket Kahraman olacak. Heyecan dolu dakikalara sahne olacak Böyle Bitmesin, 28. Bölümü ile 19 Nisan Cuma akşamı ekrana geliyor.

Dizi Hakkında: Nazlı ve Yusuf'un düğün gecesinde yaşanan olay, keyifle döşedikleri ve mutlu mesut yaşamayı hayal ettikleri evlerinde, eşyalarının üstünü beyaz patiskalar ile örterek, alyanslarını parmaklarından çıkartmalarına sebep olmuştur. Ayrılıklarının etkisi, her ikisini de sarsmış, günlük yaşamlarını ve işlerini olumsuz yönde etkilemiştir. Aylar sonra gelen bir ihbar, Nazlı, Yusuf ve Komiser Nisa'yı, kadın sığınma evlerinden birisinde meydana gelen zorlu bir vakayı çözmek üzere, aynı yerde buluşturur. Soluk soluğa bir mücadele başlamıştır.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Böyle Bitmesin 28. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap