Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm 1. part izle 23 Nisan 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 23.04.2013
 Hit: 2160
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm izle, Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm full izle, Bir Aşk Hikayesi son bölüm tek parça, Bir Aşk Hikayesi HD izle, Bir Aşk Hikayesi dizisi izle, Bir Aşk Hikayesi Son Bölüm izle, Bir Aşk Hikayesi tek parça izle,
 Açıklama: Bir Aşk Hikayesi izle, Bir Aşk Hikayesi tek part, Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm full hd izle, Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm online tek parça izle, Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm 23 Nisan 2013 Salı izle, Bir Aşk Hikayesi tek parça full izle, Bir Aşk Hikayesi 720p HD izle, Bir Aşk Hikayesi 23 Nisan 2013 Salı izle, Bir Aşk Hikayesi kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Bir Aşk Hikayesi'nin bir önceki bölümünde annesini her geçen gün daha da yakından tanıyan Korkut'un yüreğindeki acı ve annesine duyduğu öfke giderek artmıştı. Annesi tarafından çok sevilen Tolga ise Korkut'un hedefi haline geldi. Korkut, annesinin yaşamını alt üst etmek için yemin etmiş, geçmişin intikamını almaya çalışmıştı. Tolga'nın sahip olduğu her şeyi elinden almayı kafaya koyan Korkut, intikam planı için ilk olarak Eda'ya yakınlaşarak yaptı. Elinde olmadan Ceylan'a da yakınlaşmaya başlamış ve Ceylan bu oyundan büyük yara almıştı. 23 Nisan Salı akşamı seyirciyle buluşacak olan Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm Özeti ve Fragmanı çok yakında. Karmaşık duygular ve düğüm haline gelmiş ilişkilerle Bir Aşk Hikayesi 5. Bölümüyle 23 Nisan Salı akşamı FOX TV'de!

Dizi Hakkında: Adı Korkut Ali... Almanya’da yurt dışına evlatlık verilen gençlerle yapılan bir televizyon programında kameralara gerçek ailesi hakkında olumlu konuşan tek gençtir o. Ta ki talihsiz bir olay sonucu ülkesine geri dönene dek... Giderilemez anne hasretini yaşarken bir de aşk girecektir Korkut Ali’nin hikayesine. Benzerine masallarda bile az rastlanacak bir aşkın hikayesi 26 Mart Salı 19.30'da FOX’ta başlıyor!

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Bir Aşk Hikayesi 5. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap