Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm 1. part izle 15 Temmuz 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 15.07.2013
 Hit: 10510
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm izle, Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm Full izle, Benim Hala Umudum Var son bölüm tek parça, Benim Hala Umudum Var HD izle, Benim Hala Umudum Var dizisi izle, Benim Hala Umudum Var tek parça izle, Benim Hala Umudum Var Son Bölüm izle,
 Açıklama: Benim Hala Umudum Var izle, Benim Hala Umudum Var tek part, Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm full hd izle, Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm online tek parça izle, Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm 15 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Benim Hala Umudum Var tek parça full izle, Benim Hala Umudum Var 720p HD izle, Benim Hala Umudum Var 15 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Benim Hala Umudum Var kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Geçtiğimiz hafta heyecanlı bir son ile biten Benim Hala Umudum Var dizisinde sular durulmuyor. Musa'nın Ozan ve Umut'un ilişkisini öğrenmesi başlarına büyük bir bela açmıştı. Umut, sokak ortasında kendisini izinsizce öptüğü için Ozan'a çok öfkeli. Ozan Umut'un gönlünü almak için elinden gelen her şeyi yaptı. O öpüşmenin Umut'un ilk öpüşmesi olduğunu öğrenen Ozan Umut'a bir kere daha âşık oldu. Sevdiği çocuğa sürpriz yapmak isteyen Umut gece gizlice evden çıkıp Ozan'ın yaşadığını sandığı evin kapısına bir hediye bırakmak istedi. Tam o sırada evde yaşayan ve kendini genç zanneden yaşlı kadın çıktı, Ozan'ın o evde yaşamadığını ve her sabah gelip orada dikildiğini söyledi. Ozan'ın neden böyle bir yalan söylediğini bilemeyen Umut eve dönerken Musa'yı bir grup gencin sopalar ile dövdüklerini gördü. Polis diye çağırarak gençlerin kaçmasını sağladı ve Musa'nın hayatını kurtardı. Musa Umut'un peşini bırakmıyor Umut'un her attığı adımı takip eden Musa, Ozan ile Umut'un görüşmeye devam ettiklerini gördü. Bu yüzden onu bir an önce evlendirme kararı aldı. Umut ile evlenmek isteyen Yahya ile konuştu ve gelip Umut'u istemlerini söyledi. Ozan'ın nerede yaşadığını merak eden Umut gizlice onu takip etti. Ozan'ın yaşadığı villaya geldi ve kapıyı çaldı. Kapıyı açan Ozan karşısında Umut'u görünce şok oldu. Benim hala umudum var dizisinin merak ile beklenen 3. Bölümünde Umut'un gerçeklerimi öğreneceği yoksa yine Ozan'ın uyduracağı bir yalana mı inanacağını bekleyip göreceğiz. Ozan, Umut'u bırakması için bir taksici çağırır. Tesadüfen o gece geçici olarak taksicilik yapan Umut'un üvey babası gelir. Umut'un bu kaçamağını da öğrenen Musa bir an önce Umut'u evlendirmek ister. Ama babaları eve bakan, para kazanan kişi Umut olduğu için bu evliliğe pekte razı değildir. Fakat Musa hiç kimseye danışmadan Umut'u istemeye gelen Yahya ve annesine sözü verir. Benim Hala Umudum Var heyecan ile beklenen 3. Bölümü ile 15 Temmuz Pazartesi akşamı Star TV'de.

Dizi Hakkında: Gold Film'in yapımcılığını yaptığı, Nisan Akman'ın yöneteceği, Deniz Akçay ve Onur Uğraş’ın Senaryosunu kaleme aldığı "Benim Hala Umudum Var" dizisinde başrolü Gizem Karaca ve Oktay Berk oynayacak. Dizinin diğer oyuncuları ise; Engin Şenkan, Laçin Ceylan, Ali Erkazan, Şükrü Özyıldız, Hakkı Ergök, İpek Elban, Nergis Çorakçı, Elvan Dişli. Yakında Star’da yayınlanacak olan “Beni Hala Umudum Var”; İstanbul'un gösterişsiz semtlerinden birinde, annesi , kız kardeşi , üvey babası ve üvey babasının çocuklarıyla birlikte yaşayan, 23 yaşındaki Umut ‘un (Gizem Karaca) hikayesi konu ediliyor. Ozan (Şükrü Özyıldız) ve Hakan (Berk Oktay) ile yolları kesişen Umut’un hayatı o güne kadar sadece tiyatro sahnesinde tanıdığı, filmlerde gördüğü bir duyguyla, aşkla tanışınca baştan ayağa değişecektir.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Benim Hala Umudum Var 3. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap