Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm 1. part izle 8 Temmuz 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 08.07.2013
 Hit: 9902
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm izle, Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm Full izle, Benim Hala Umudum Var son bölüm tek parça, Benim Hala Umudum Var HD izle, Benim Hala Umudum Var dizisi izle, Benim Hala Umudum Var tek parça izle, Benim Hala Umudum Var Son Bölüm izle,
 Açıklama: Benim Hala Umudum Var izle, Benim Hala Umudum Var tek part, Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm full hd izle, Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm online tek parça izle, Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm 8 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Benim Hala Umudum Var tek parça full izle, Benim Hala Umudum Var 720p HD izle, Benim Hala Umudum Var 8 Temmuz 2013 Pazartesi izle, Benim Hala Umudum Var kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Hayatını üvey babası ve üvey abisinin baskıcı tutumları altında evden işe işten eve düzeninde yaşayan bir kız olan Umut ile hayatını zengin ailesinin tek çocuğu olmanın verdiği bir rahatlık ve ayrıcalıklar ortamında yaşayan Ozan'ın yolları karşılaştıkları bir partide kesişiyor. Çevresinde ki kızlara hiç benzemeyen Umut'a âşık olan Ozan bir plan yapıyor. Ozan ilk görüşte âşık olduğu Umut'la yakınlaşabilmek için gerçek kimliğini saklayarak Umut'un çalıştığı kuaför salonunda işe başlıyor. Başlarda Ozan'a mesafeli davranan Umut zaman içinde Ozan'ın kendisine olan ilgisine ve kendisi için yaptıklarına kayıtsız kalamaz ve o da Ozan'ın duygularına karşılık verir. Umut'un aynı evin içinde düşman gibi yaşadığı üvey kardeşleri Selda ve Yelda, Umut'un Ozan'la olan ilişkisini öğreniyor ve hiç gecikmeden bunu belalı ağabeyleri Musa'yı Umut'a karşı doldurmak için kullanıyorlar. Sinsice bir planla Umut'un en büyük korkusu, sabıkalı abileri Musa'yı bu ilişkiden haberdar eden Selda ve Yelda Umut'a zarar vermek isterken aslında Musa'nın sonunu hazırlıyorlar. Öğrendikleri karşısında deliye dönen Musa, Umut'a haddini bildirmek için eve giderken Ozan ve Umut'u öpüşürken görüyor. İzleyicileri büyük bir merakta bırakan bu son ile akıllarda birçok soru işareti kaldı. Daha şimdiden merakla beklenen 2. Bölümde birçok soru cevap bulacak. Zaten infazı bulunan Musa hapse mi girecek? Umut, Ozan'ın gerçek kimliğini öğrenebilecek mi? Yapımcı Hakan karakteri ile karşımıza çıkan Berk Oktay ile Umut'un yolları 2. Bölümde kesişecek mi? Bütün bu soruların cevapları ile ‘Benim Hala Umudum Var' dizisinin 2. Bölümü 8 Temmuz Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında.

Dizi Hakkında: Gold Film'in yapımcılığını yaptığı, Nisan Akman'ın yöneteceği, Deniz Akçay ve Onur Uğraş’ın Senaryosunu kaleme aldığı "Benim Hala Umudum Var" dizisinde başrolü Gizem Karaca ve Oktay Berk oynayacak. Dizinin diğer oyuncuları ise; Engin Şenkan, Laçin Ceylan, Ali Erkazan, Şükrü Özyıldız, Hakkı Ergök, İpek Elban, Nergis Çorakçı, Elvan Dişli. Yakında Star’da yayınlanacak olan “Beni Hala Umudum Var”; İstanbul'un gösterişsiz semtlerinden birinde, annesi , kız kardeşi , üvey babası ve üvey babasının çocuklarıyla birlikte yaşayan, 23 yaşındaki Umut ‘un (Gizem Karaca) hikayesi konu ediliyor. Ozan (Şükrü Özyıldız) ve Hakan (Berk Oktay) ile yolları kesişen Umut’un hayatı o güne kadar sadece tiyatro sahnesinde tanıdığı, filmlerde gördüğü bir duyguyla, aşkla tanışınca baştan ayağa değişecektir.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Benim Hala Umudum Var 2. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap