Beni Affet 320. Bölüm 1. part izle 1 Mart 2013 izle | Full HD Tek Parça Dizi izle 
 Tarih: 01.03.2013
 Hit: 1188
Videolar Açılmadığında: Sayfayı yenileyin ve tekrar oynatmayı deneyin.Sorunun devam etmesinde, yorum kısmından bize bildirin, en kısa sürede yenilenecektir. Açılmamasının diğer nedeni dns sorunları olabilir. Bunun Çözümü Olarak Google Dns Ayarlarını Kullanmanızı Öneriyoruz.Ayarlamak İçin Tıklayın. Flashplayer eklentisinin güncel olmasına da dikkat etmeyi unutmayınız. Kontrol etmek için buraya tıklayın.
Reklamlar Hakkında:
Malumunuz internette yayın yapan birçok site gibi bizimde gelir kaynağımız yayınladığımız reklamlardır. Bunun için siteminize bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeyecek ve sizi çok rahatsız etmeyecek reklamlar yerleştirdik.
Sitemizden En İyi Performansı Almak İçin Firefox Tarayacısını Tercih Etmenizi Öneriyoruz.
 Etiketler: Beni Affet 320. Bölüm izle, Beni Affet 320. Bölüm online tek parça, Beni Affet 320. Bölüm Full HD izle, Beni Affet son bölüm tek parça, Beni Affet Son Bölüm izle, Beni Affet HD izle, Beni Affet tek parça,
 Açıklama: Beni Affet izle, Beni Affet tek part, Beni Affet 320. Bölüm full hd izle, Beni Affet 320. Bölüm online tek parça izle, Beni Affet 320. Bölüm 1 Mart 2013 Cuma izle, Beni Affet tek parça full izle, Beni Affet 720p HD izle, Beni Affet 1 Mart 2013 Cuma izle, Beni Affet kesintisiz bedava izle
Bölüm Açıklaması: Feride’nin uyarılarına rağmen Edibe’nin kaçırılmasından Tunç’u sorumlu tutan Cüneyt gerçeklere adım adım yaklaşır. Diğer yandan Edibe’nin ortadan kaybolmasıyla yıkılan Tunç’un çırpınışları öz annesi Zühre’yi de kahreder. Tunç’un öfkesiyle karşı karşıya kalan Zühre geçmişin hesabını soran Tunç’a nasıl bir yanıt verecektir? Kadir’in geçmişe dair tehditleriyle karşı karşıya kalan Eylül Edibe’yi kaçıran Kadir’e yardım etmek zorundadır. Oysa sürpriz bir isim Eylül’ün geçmişine dair büyük sırrı öğrenmiştir. Şahin bir yandan kaybettiği yuvasını yeniden kazanmaya çalışırken, diğer yandan mahalleyi rant uğruna karıştırmaya devam eder. Olayın sorumlusu Şahin’e adım adım yaklaşan Umut gerçekleri açığa çıkarmaya çalışırken Berat’ın öğrendikleri bütün dengeleri alt üst eder. Öte yandan Bahar’ın uyarıları nedeniyle Şahin’le evlenmekten vazgeçen Sevgi’yi ikna etmek isteyen Şahin bir plan yapar. Şahin’in ailesini kazanmak için oynadığı oyun işe yarayacak mıdır?

Dizi Hakkında: Ankara'nın önde gelen ailelerinden olan Osman Kozan'ın ailesinin ve çocuklarının hikayesini anlatacak olan Beni Affet, hafta içi her gün yayınlanacak. Sadece kendi doğrularının varlığına inanan ve bunları dayatarak uygulayan bir babanın, bu uğurda çocuklarına çektirdikleri ve çocukların aşklarını, amaçlarını bu inat yüzünden yitirdikleri bir hikaye Beni Affet. Tiyatro kökenli oyuncu kadrosuyla çekilen dizi, diğer günlük diziler gibi Ankara'da çekiliyor.

 Yorum Yap
Küfür, Hakaret ve İnançlara Saldırı İçeren Yorumlar Yayınlamayacaktır. Güvenlik Numarası Hatası Durumunda Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz.
 Beni Affet 320. Bölüm Yorumları

Dizinin Diğer Bölümleri


Copyright © 2014 diziperdesi.com All rights reserved.
Sitemizde yer verilen tüm videolar video paylaşımm sitelerinden alınmaktadır.Videolara yapılan yorumlardan ve video içeriğinden sitemiz yada site yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.Sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerik için iletişim kısmından video ismi ve adresiyle ulaşarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. SiteMap